Gabinet Piaseczno, ul. Kościuszki 2 tel.: 22 756 99 15 | Lecznica Piaseczno ul. Pod Bateriami 7A tel.: 518 554 518

poznaj nasz zespół

Maciej Wojtczak

Lekarz weterynarii Maciej Wojtczak

W roku 1997 otworzył gabinet weterynaryjny w centrum Piaseczna przy ul. Kościuszki 2. Zajmuje się chirurgią, ortopedią, okulistyką weterynaryjną. Ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów. Jest dyplomowanym treserem psów Polskiego Związku Kynologicznego. W 2022 r. otworzył nową lecznicę dla zwierząt w Piasecznie przy ul. Pod Bateriami 7a, której jest właścicielem.
Rafał Sapierzyński

Prof. dr hab. n. wet. Rafał Sapierzyński

Jeszcze na studiach związany z Gabinetem Weterynaryjnym przy ul. Kościuszki 2 w Piasecznie. Pracując tam przeszedł całą drogę naukową od studenta do profesora zwyczajnego. Autor wielu publikacji, artykułów naukowych, książek i podręczników akademickich, pracownik naukowo-dydaktyczny warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, zainteresowany głównie onkologią i cytopatologią weterynaryjną. Obecnie nie prowadzi już praktyki klinicznej skupiając się na pracy naukowo-badawczej. Wszystkie opisy biopsji, cytologii i histopatologii pochodzą właśnie od niego.
Michał Filich

Lekarz weterynarii Michał Filich

Absolwent piaseczyńskiego LO przy ul. Chyliczkowskiej i warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Prywatnie tata Stasia i Jasia. Ulubiony doktor wszystkich. Poradzi sobie z najtrudniejszym pacjentem. Ukończył trzyletnie studia specjalizacyjne z zakresu radiologii weterynaryjnej. Pasjonuje się diagnostyką obrazową- najchętniej zajmuje się USG, RTG. Nie zawiedzie nikogo, jeśli chodzi o wizytę domową.
Piotr Maciąg

Lekarz weterynarii Piotr Maciąg

Piotr związany jest z naszym gabinetem od dawna. W trakcie studiów na warszawskim Wydziale Medycyny Weterynaryjnej pracował jako technik weterynarii w Gabinecie przy ul. Kościuszki, gdzie następnie odbył półroczny staż po ukończeniu studiów. Przyjmuje w obu naszych lokalizacjach zajmując się interną oraz onkologią weterynaryjną. Leczy zwierzęta ze zdiagnozowanym procesem nowotworowym dobierając i podając chemioterapię dożylną. Prywatnie amator podróży i dobrej zabawy.


Jakub Szmalec

Lekarz weterynarii Jakub Szmalec

Absolwent warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej od czasu studiów związany z Gabinetem Weterynaryjnym przy ul. Kościuszki 2, gdzie pracował jako technik, później stażysta. Obecnie przyjmuje zarówno przy ul. Kościuszki, jak i Pod Bateriami. Zainteresowany chirurgią, szeroko pojętą interną, szczególnie pomocą w stanach nagłych. Prywatnie lubi ładne samochody, turystykę pieszą i sport, szczególnie tenis stołowy.

Lekarz weterynarii Monika Szmalec

Absolwentka stołecznego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Prywatnie właścicielka psa shih tzu Neli, miłośniczka kina i dobrej książki. Jako lekarz weterynarii interesuje się leczeniem małych zwierząt, planuje w przyszłości rozwój w tym kierunku poprzez udział w specjalizacji Choroby Psów i Kotów. Jej pasja to nefrologia, urologia oraz szeroko pojęta dietetyka weterynaryjna. Z naszą lecznicą związana od początku pażdziernika 2022 r., kiedy to została otwarta Lecznica Pod Bateriami- nasz nowy oddział.

Lekarz weterynarii Joanna Szymala

Joanna jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (2017). Interesuje się szeroko pojętą interną, szczególnie najbliższa jej jest endokrynologia, diagnostyka laboratoryjna oraz stomatologia. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

W naszej lecznicy pracuje jako lekarz ogólny na dyżurach internistycznych oraz konsultuje pacjentów stomatologicznych. Wykonuje zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym, sanacje, ekstrakcje, rtg stomatologiczne.

 

lek. wet. Maciej Gołobów

Lekarz weterynarii Maciej Gołobów

Od maja 2023 związany z naszą lecznicą a z weterynarią od urodzenia (tata też jest lekarzem weterynarii). Zajmuje się interną i chirurgią. W trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej. Prywatnie pasjonat wędrówek po górach, fotografii i turystyki aktywnej. Zapalony cyklista i motocyklista.

Olha Druijf

Lekarz weterynarii Olha Druijf

Ola jest lekarzem weterynarii z Ukrainy. Ukończyła kijowski Narodowy Uniwersytet Biozasobów i Zarządzania Przyrodą. Do czasu nostryfikacji dyplomu pełni stanowisko technika weterynarii mimo bardzo wysokich kompetencji medycznych. Interesuje się głównie gastroenterologią i chirurgią weterynaryjną, pragnie rozwijać się w kierunku neurologia weterynaryjna. Obecnie zajmuje się obsługą laboratorium, szpitala i recepcją. Prywatnie mama dwójki dzieci oraz opiekunka buldożka Gawriuszy i kici Gruni.

Marta Kochman

Technik weterynarii Marta Kochman

Studentka czwartego roku warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Posiadaczka trzech kotów i pieska. Zainteresowania zawodowe to interna i anestezjologia weterynaryjna. Prywatnie lubi wędrówki górskie i fotografię. W naszej lecznicy pełni rolę technika weterynarii: zajmuje się szpitalem, recepcją i laboratorium.

Technik weterynarii Oliwia Falba

Studentka warszawskiego Wydziały Medycyny Weterynaryjnej. Związana z naszą lecznicą od października 2022, można ją spotkać i Pod Bateriami i na Kościuszki. Sprawnie zajmuje się recepcją, szpitalem i laboratorium. Prywatnie amatorka podróży.

Technik weterynarii Marcin Buczek

Marcin jest technikiem weterynarii z wykształcenia i zamiłowania. Oprócz tego skończył zootechnikę na Lubelskim Uniwersytecie Przyrodniczym oraz Wydział Hodowli i Ochrony Zwierząt Towarzyszących i Dzikich SGGW więc jako jedyny z całego zespołu może pochwalić się tytułem magistra inżyniera. Osoba niezwykle ciepła i przyjazna. Pasjonuje się ptakami egzotycznymi, dietetyką, rehabilitacją i fizjoterapią weterynaryjną.

Joanna Białogłowicz

Technik weterynarii Joanna Białogłowicz

Uwielbia wszystkie zwierzaki i potrafi się nimi profesjonalnie zajmować- prowadzi salon groomerski (iwyczesane.pl, ul. Pod Bateriami 7a, Piaseczno, wejście po lewej stronie budynku, tel. 506958514). Pasjonuje się jazdą konną, gra na skrzypcach. W lecznicy pracuje na stanowisku technika weterynarii, zajmując się obsługą laboratorium, szpitala i recepcji. Zapalona wolontariuszka w schronisku dla zwierząt w Korabiewicach. Za jej sprawą mamy w poczekalni schroniskową skarbonkę.

technik weterynarii Anastazja Ważowa

Technik weterynarii Anastazja Vazhova

Ukończyła Technikum Weterynaryjne w Wołkowysku (Białoruś). Obecnie studentka szóstego roku Wydziały Medycyny Weterynaryjnej Państwowego Uniwersytetu Rolniczego w Grodnie. Pasjonuje się parazytologią i anestezjologią weterynaryjną. Asystuje przy operacjach i zajmuje się zwierzętami w szpitalu. Prywatnie posiadaczka yorka Jolie i jaszczurki Mai. Uwielbia kwiaty doniczkowe. Świetnie mówi po polsku.

Mgr Sonia Wojtczak

Współtwórczyni i współwłaścicielka i gabinetu przy ul. Kościuszki 2 i lecznicy przy ul. Pod Bateriami 7a. Od ponad ćwierćwiecza związana z branżą weterynaryjną. Zarządza obiema lecznicami, zajmuje się współpracą z firmami farmaceutycznymi, kontraktami z firmami współpracującymi, płatnościami, grafikiem pracy, zaopatrzeniem lecznic, fakturowaniem, windykacją, reklamą, marketingiem, wyglądem, wystrojem i wyposażeniem gabinetów. Dba o sprawne i bezkolizyjne funkcjonowanie obu placówek.

Szczur Dumbo rex Teofil

Teofil jest z nami od początku powstania nowej lokalizacji lecznicy przy ul. Pod Bateriami 7a. Ulubieniec wszystkich, maskotka lecznicy, spędza dnie buszując w pomieszczeniu socjalnym, w kieszeniach fartuchów lekarskich, w swoim domku na stole lecznicowej kuchni. Amator mozarelli i płatków migdałów. Szczególnie ukochał sobie Olgę, u której w objęciach potrafi przespać cały dyżur. Straszny łakomczuch i złodziejaszek.